Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Gminy i Miasta w Żurominie

Wybory do Parlamentu Europejskiego 2019 - Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Gminy i Miasta w Żurominie

 

Urzędnik wyborczy miasta Żuromin - Adrianna Safuryn

 

INFORMACJA ADMINISTRATORA

  • pdf INFORMACJA ADMINISTRATORA - Informacja Administratora odnośnie przetwarzania danych osobowych przez Urząd Gminy i Miasta w Żurominie podczas Wyborów do Parlamentu Europejskiego w 2019 roku.
  • pdf Zarządzenie nr 84 - Zarządzenie nr 84 z dnia 06.05.2019 roku Burmistrza Gminy i Miasta Żuromin w sprawie powołania Zespołu informatycznego do spraw obsługi obwodowych komisji wyborczych w wyborach posłów do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 26 maja 2019 r.
  • pdf PROTOKÓŁ 2019.04.30.pdf - Protokół z przeprowadzonego publicznego losowania kandydatów zgłoszonych do obwodowych komisji wyborczych w wyborach do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 26 maja 2019r.

Obwieszczenie Burmistra Gminy i Miasta Żuromin z dnia 18 kwietnia 2018r.

Obwieszczenie PKW

  • pdf Obwieszczenie_PKW.pdf - o postanowieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w sprawie zarządzenia wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego oraz o okręgach wyborczych i siedzibach okręgowych komisji wyborczych

Informacja Burmistrza Gminy i Miasta Żuromin z dnia 6 marca 2019r.

  • pdf Informacja - Informacja o miejscach przeznaczonych na bezpłatne umieszczanie urzędowych obwieszczeń wyborczych i plakatów wszystkich komitetów wyborczych w wyborach do Parlamentu Europejskiego, zarządzonych na dzień 26 maja 2019r.